Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Česká pošta logo Česká pošta

Při objednávce nad 2000,- Kč je doprava od tohoto přepravce zdarma.

Balík do ruky - Doručení balíku na jakoukoliv adresu v rámci ČR. Doručení zpravidla následující pracovní den po jeho odeslání.
Cena 89,- Kč

Balík do Balíkovny - Doručení balíku na jedno z více než 5500 výdejních míst. Na pobočkách České pošty je garantováno přednostní odbavení. Balík lze vyzvednout většinou následující pracovní den po jeho odeslání.
Cena 89,- Kč

Balík na poštu - Možnost doručení balíku na více než 3200 poboček České pošty. Balík lze vyzvednout obvykle následující pracovní den po jeho odeslání.
Cena 89,- Kč

DPD logo DPD

Při objednávce nad 2000,- Kč je doprava od tohoto přepravce zdarma.

DPD - Doručení na zvolenou adresu v rámci ČR. Zásilka je standardně doručena následující pracovní den po vyzvednutí přepravcem.
Cena 99,- Kč

DPD Box - Balíček je doručen do zvoleného DPD boxu, kde si jej můžete vyzvednout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zásilka je uložena po dobu 48 hodin. Zásilka je standardně připravena k vyzvednutí do 24 hodin od předání přepravci.
Cena 99- Kč

DPD Pickup - Balík je doručen na jedno z více než 3500 výdejních míst a tam je uschován po dobu až 7 kalendářních dnů. Většina výdejních míst má otevřeno minimálně jeden den o víkendu. Zásilka je standardně doručena do 24 hodin od předání přepravci.
Cena 99,- Kč

PPL logo PPL

Při objednávce nad 2000,- Kč je doprava od tohoto přepravce zdarma.

PPL - Doručení na zvolenou adresu v rámci ČR. Zásilka je standardně doručena následující pracovní den po vyzvednutí přepravcem.
Cena 79,- Kč

PPL ParcelBox - Balíček je doručen do zvoleného Parcelboxu, kde si jej můžete vyzvednout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zásilka je uložena po dobu 3 kalendářních dnů. Zásilka je standardně připravena k vyzvednutí do 24 hodin od předání přepravci.
Cena 79,- Kč

PPL Parcelshop - Balík je doručen na jedno z více než 2500 výdejních míst a tam je uschován po dobu 7 kalendářních dnů. Zásilka je standardně k vyzvednutí následující pracovní den po předání přepravci.
Cena 79,- Kč

TopTrans (nadrozměrné zásilky) logo TopTrans

Při objednávce nad 2000,- Kč je doprava od tohoto přepravce zdarma.

TopTrans - Doručení zásilky na zvolenou adresu v rámci ČR. Tento dopravce je využíván pro nadrozměrné zásilky - zpravidla pro stoly na stolní tenis. Zásilka je doručena ve většině případů následující pracovní den po převzetí přepravcem.
Cena 99,- Kč

Osobní odběr nenabízíme.

V příslušném kroku objednávky se Vám nabídnou vždy pouze dostupné varianty doprav na základě zboží, které máte v košíku - především s ohledem na rozměry položek.

Obrázek - dopravy

Nabízené způsoby platby

Bezpečná platba skrze platební bránu společnosti ComGate Payments, a.s. - platební brána nabízí širokou škálu možností a stačí si jen vybrat variantu, která Vám nejvíce vyhovuje:

  • Online platba kartou (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro) - nejpoužívanější platební metoda, díky které jsou peníze z karty ihned převedeny na náš účet.
  • Apple Pay - platba kartou uloženou v Apple Wallet.
  • Google Pay - platba kartou uloženou v Peněžence Google.
  • Rychlý bankovní převod - online bankovní převod všech významných bank v Česku. Po volbě Vaší banky se zobrazí také QR kód, pomocí kterého lze platbu jednoduše odeslat z Vašeho mobilního bankovnictví.

Bankovní převod - platbu zadáte ručně ve svém internetovém bankovnictví (informace k platbě Vám budou zaslány emailem společně s potvrzením objednávky). Mimo přesné částky a správného čísla účtu, je velmi důležité zadat i přidělený variabilní symbol. Objednávku začneme vyřizovat po připsání platby na náš účet (může trvat až 3 dny). V námi zaslaných podkladech bude uveden i QR kód, který Vám platbu usnadní.

Dobírka - platbu za zboží zaplatíte přímo při převzetí zásilky (hotově / platební kartou). Cena dobírky je 29,- Kč.

Obrázek - platby

Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám prostřednictvím platební brány společnosti ComGate Payments, a.s. využijte prosím tyto kontaktní údaje: ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz tel: +420 228 224 267