Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

O nás

Již od roku 2014 jsme oficiálním velkoobchodním distributorem úspěšných značek. Zastupujeme jak světové lídry ve svých oborech s dlouholetou historií, tak mladé a ambiciózní projekty. Naše zboží najdete u všech velkých prodejců sportovního vybavení na území České a Slovenské republiky. Nově můžete zakoupit naše zboží také na našem vlastním E-shopu.

Společný jmenovatel všech našich sportovních výrobků je pevný a jasný. Nabízíme kvalitní, ověřené a atraktivní produkty, které jsou našim zákazníkům užitečné a přinášejí jim radost ze sportu.

Více o společnosti JECHA Sport s.r.o. se můžete dozvědět zde.

Které značky u nás najdete:

Švédská společnost STIGA je sportovním gigantem s celosvětovým zastoupením. Je světovým lídrem na poli stolního tenisu a úspěšným výrobcem vybavení na zimní a letní sporty.

OPRO je technicky nejvyspělejší společností na výrobu zubních chráničů na světě. Věnuje se rozvoji špičkových technologií a bezpečnosti pro všechny sportovce na všech úrovních.

ADIDAS je světový velikán ve všech sportovních odvětvích kde působí, bojové umění nevyjímaje. Nabízíme kompletní sportovní potřeby pro box, kickbox a MMA.

WISH je tradiční značka specializující se na výrobu badmintonového, squashového a tenisového vybavení pro hráče všech úrovní již od roku 1986.

VT-SPORT je největším výrobcem dřevěných saní na evropském trhu. Za téměř 50 let výroby si produkty v Evropě získaly obrovskou popularitu a nejvyšší kvalitativní ocenění.