Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Bandáž na loket OPROtec - Velikost: L

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 499 Kč. Ušetříte 10% (50 Kč) 449 Kč
Méně než 5 ks - Zbývá méně než 5 ks. Za 2 dny u Vás.
ks
OPRO

Kód produktu: 2515-3 Doprava a platba

Od golfového hřiště po tenisový kurt vás může bolest lokte odstavit z pohybu na několik týdnů. Proto je důležité jednat rychle, abyste se mohli co nejrychleji dostat zpět k aktivnímu pohybu. Ať už hledáte podporu na tenisový loket, nebo loketní ortézu na zánět šlach, náše kompresní bandáž vám určitě pomůže dostat se zpět do hry.

Informace o výrobku

K čemu bandáž slouží?

OPROtec kompresní bandáž na loket je speciálně navržena tak, aby poskytovala rychlou a účinnou úlevu od bolesti a zranění lokte. Díky hladkému úpletu a technologii mapování těla působí na loket kompresně a podporuje pohyb v okolních svalech. Už žádná poloviční opatření - je čas vrátit si sebědůvěru.

Komu je bandáž určena?

Tato kompresní bandáž na loket je ideální pro kohokoliv, kdo trpí účinkem tendonitidy loktů a bolestí loktů v kloubech a svalech. Komprese a následné zahřátí svalů pomáhá zmírnit bolest a napětí, zatímco bandáž poskytuje mírnou podporu a stabilitu bez omezení pohybu.

To je také důvodem pro vynikající podporu tenisového lokte. S dokonalou rovnováhou mezi zahříváním, podporou a ochranou se můžete rozloučit s bolestí a začít hrát znovu svoji hru.

Bandáž lze použít k podpoře slabých, ztuhlých nebo bolavých loktů, mírných výronů, namožení a zánětů šlach.

Udělejte z bolesti lokte minulost s bandáží OPROtec.

Parametry
Barva Černá