Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Helma STIGA Play + MIPS, černá - Velikost: M (52-56)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 2 999 Kč. Ušetříte 57% (1 700 Kč) 1 299 Kč
Méně než 5 ks - Zbývá méně než 5 ks. Za 2 dny u Vás.
ks
STIGA

Univerzální dětská helma vhodná pro letní i zimní sporty s technologií MIPS. V létě je vzdušná a dobře odvětrávaná. V zimě můžete helmu také využít díky čepici STIGA, která sedí přesně pod helmu.

Helma Play je doplněna o polstrovanou vložku s polstrovanými popruhy kolem uší, aby nošení helmy pro vaše dítě bylo pohodlné Více

Kód produktu: 0072-2 Doprava a platba

Helma je vhodná jak pro letní, tak pro zimní sporty. V létě je vzdušná a dobře odvětrávaná. V zimě můžete helmu také využít díky čepici STIGA, která sedí přesně pod helmu.

Play+ je vyrobena z vysoce kvalitní lakované nylonové skořápky, která zajišťuje maximální tvrdost a bezpečí pro vaše dítě. Vnitřní výplň je tvořena pěnou EPP, která skvěle absorbuje náraz. Pěna je uzpůsobena tak, aby mohla absorbovat i více nárazů, aniž by přestala plnit svou ochrannou funkci.

Helma je doplněna o jedinečnou a vysoce účinnou a patentovanou technologii MIPS, která maximálně zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte.

MIPS: Mezi výplní a skořápkou je umístěn tenký ochranný plát, který nijak nenarušuje celkový vzhled ani tvar helmy ani nesnižuje komfort při nošení. V okamžiku nárazu se vrstva MIPS posune spolu s hlavou nezávisle na směru nárazu a omezí rotaci mozku, která může představovat velké nebezpečí. Foto k popisu technologie naleznete mezi obrázky k produktu.

Helma Play+ je doplněna o polstrovanou vložku a polstrovanými popruhy kolem uší, aby nošení helmy pro vaše dítě bylo pohodlné. Zapínání helmy je snadno nastavitelné a doplněno o zelenou bezpečnostní sponu, která je certifikovaná EN1080.

Parametry
Barva Černá
Certifikace EN1080
Materiál helmy Nylon
Materiál výplně EPP