Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Bandáž nad koleno OPROtec

Běžná cena 499 Kč. Ušetříte 10% (50 Kč) 449 Kč
Méně než 5 ks - Zbývá méně než 5 ks. Za 2 dny u Vás.
ks
OPRO

Kód produktu: 2526 Doprava a platba

Z tělocvičny do místního parku je běh skvělým způsobem, jak zůstat aktivní. Ale když pocítíte bolest v koleni je důležité jednat rychle, aby koleno dostalo podporu a ochranu, kterou potřebuje. Ať už se snažíte zabránit bolesti kolene, nebo potřebujete kolenní oporu, aby se zmírnily účinky např. z běžeckých dopadů, tato OPROtec bandáž vám pomůže.

Informace o výrobku

K čemu bandáž slouží?

OPROtec bandáž nad koleno je navržená tak, aby nabízela přizpůsobitelnou kompresi přesně tam, kde ji potřebujete. Tenký design umožňuje nasměrovat teplo a kompresi, což pomáhá zmírnit bolest kolen při běhu. Bandáž nasadíte během několika vteřin a získáte podporu kolene, kterou potřebujete, ať už jste kdekoli. Univerzální použití na pravé i levé koleno.

Komu je bandáž určena?

Pokud jde o zotavení se ze zranění, potřeby každého jsou jiné. Proto jsme vytvořili tuto bandáž, která může být přizpůsobena tak, aby nabídla kompresi, uvolnění a podporu, přesně tam, kde ji nejvíce potřebujete.

OPROtec bandáž nad koleno je vynikajícím řešením pro kohokoli, kdo trpí bolestmi kolen při běhu, nebo sportu. Ať už potřebujete kolenní oporu, která vám může nabídnout úlevu po běhání, nebo chcete-li bandáž, který během cvičení chrání vaše koleno, určitě vám může bandáž OPROtec pomoci. A díky velmi nízké hmotnosti skoro ani nepoznáte, že ji používáte.

OPROtec bandáž nad koleno je vhodná pro každodenní použití, stabilizuje a podporuje svaly během pohybu a pomáhá zmírňovat bolest na vnější straně kolena související s Iliotibiálním syndromem.

Bojujte proti bolesti kolen a znovu se s lehkostí pohybujte pomocí OPROtec bandáže nad koleno.

Parametry
Barva Černá