Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Pásek pod koleno OPROtec

449 Kč
Méně než 5 ks - Zbývá méně než 5 ks. Za 2 dny u Vás.
ks
OPRO

Kód produktu: 2525 Doprava a platba

Zažíváte bolest kolene při chůzi, nebo při sportu? Možná trpíte bolestí kolena z doskoků a potřebujete ochrannou bandáž, která vám pomůže se zotavit v domácích podmínkách? Nebo snad hledáte kolenní bandáž pro běh či cvičení v tělocvičně? Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, kolenní bandáž OPROtec vám určitě pomůže.

Informace o výrobku

K čemu bandáž slouží?

OPROtec bandáž pod koleno je navržená tak, aby pomohla zmírnit bolest kolene, bolest unavených svalů a otlaků způsobených dopady na kolenní kloub. Bandáž je univerzální na pravé i levé koleno a nabízí tepelné stlačení v celém kloubu. To pomáhá vyzařovat teplo v celém koleni, zvyšuje se průtok krve a pohyb svalů, který poskytuje úlevu, podporu a ochranu při každém kroku.

Komu je bandáž určena?

Není žádným tajemstvím, že běh je skvělý pro kondici, ale tvrdý povrch může mít vážný dopad na vaše klouby, pokud se o ně náležitě nestaráte. Proto jsme vytvořili tuto bandáž pod koleno - ideální kolenní podporu pro běh.

Ať už hrajete za fotbalový tým, nebo běháte v místním parku několikrát týdně, tato bandáž vám pomůže zbavit se účinků z opakovaných dopadů. A až se úplně zotavíte, můžete si popruh ponechat, abyste v budoucnu zabránili návratu případné bolesti kolen.

Ideální pro použití při všech sportovních aktivitách, kde je kolenní kloub vystaven velkému nárazu. Bandáž pod koleno poskytuje úlevu pro mírnou až středně závažnou Patelární tendonitidu.

Udělejte z bolestí kolene minulost s pomoc bandáže OPROtec.

Parametry
Barva Černá