Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Kinesiologická tejpovací páska OPROtec, černá

Běžná cena 219 Kč. Ušetříte 9% (20 Kč) 199 Kč
Méně než 5 ks - Zbývá méně než 5 ks. Za 2 dny u Vás.
ks
OPRO

Kód produktu: 2520 Doprava a platba

Prošli jste si v nedávné době zraněním, nebo svalovým napětím? Možná máte bolesti kolen při běhu, nebo při jiném sportu? Nebo už dlouhou dobu pociťujete bolesti dolních končetin a rozhodli jste se, že je konečně čas na trochu úlevy? Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv, OPROtec Kineziologická páska vám určitě pomůže.

Informace o výrobku

K čemu slouží?

OPROtec Kineziologická páska určená k tomu, aby přirozeným procesem hojení vašeho těla pomohla naplno využít jeho potenciál. Při aplikaci na oteklé, nebo poraněné svaly páska nazdvedne vaši pokožku tak, aby svaly a klouby mohly dýchat, což umožní volnější a přirozenější pohyb. Stejně jako okamžitá úleva, prostor, který kineziologická páska vytváří kolem svalu, také pomáhá podporovat průtok krve a zároveň odvádí veškerou tekutinu.

Antimikrobiální přísada Biomaster byla přidána do všech OPROtec kineziologických pásek. Přísada Biomaster je založena na technologii stříbrných iontů a když bakterie přijdou do styku s povrchem chráněným Biomasterem, stříbrné ionty jim brání v růstu, produkci energie a proto umírají. Přísada Biomaster je účinná proti 99,99% bakterií a vydrží po celou dobu životnosti pásky.

Komu je určena?

Ukázalo se, že kineziologická páska je vhodná pro široké spektrum sportovců - pro běžce na dlouhé vzdálenosti až po profesionální fotbalisty. Nabízí úlevu před, během a po cvičení. Jedním z nejčastějších způsobů použití je zmírnění bolesti kolene při běhu. Ať už se zotavujete po zranění, máte vodu v koleni, nebo prostě cítíte, že vaše svaly jsou zranitelnější než obvykle, několik proužků  K-pásky vám poskytne úlevu a přidá jistotu, kterou potřebujete, abyste se znovu dostali do pohybu.

Ale to není jediný způsob využití kineziologické pásky. Je také vhodná pro řadu dalších bolestí a zranění, včetně bolesti zad, stehen, ramen, paží a dolních končetin. Rozloučte se s bolestí svalů s použitím kineziologické pásky OPROtec.

Dodatečné informace

Nepřikládejte na otevřené rány. Vždy vyhledejte odbornou radu o příčině bolesti, poranění, nebo podráždění. Obsahuje antimikrobiální přísadu Biomaster pro ochranu před 99,99% bakterií.

Parametry
Barva Černá