Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Kolenní ortéza OPROtec s kovovými výztuhami - Velikost: XL

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 1 499 Kč. Ušetříte 7% (100 Kč) 1 399 Kč
Méně než 5 ks - Zbývá méně než 5 ks. Za 2 dny u Vás.
ks
OPRO

Kód produktu: 2500-4 Doprava a platba

Hledáte kolenní ortézu např. na lyžování? Nebo jste podstoupili operaci a potřebujete kolenní oporu, abyste obnovili sílu a stabilitu kloubu? Ať už je problém jakýkoliv, řešením je OPROtec ortéza s postranními kovovými výztuhami.

Informace o výrobku

K čemu ortéza slouží?

Ortéza s kovovými výztuhami  je navržena tak, aby poskytovala úlevu, ochranu a podporu při každém kroku. Sklopná kolenní ortéza využívá tepelné stlačení k obepnutí kloubu, zvyšuje sílu, stabilitu a průtok krve. A se systémem snadného přizpůsobení, který se formuje buď do levého, nebo pravého kolena, můžete ortézu během několika vteřin nasadit, čímž získáte okamžité pohodlí na cestách.

Komu je ortéza určena?

Tato kolenní ortéza je ideální pro každého, kdo potřebuje silnou a robustní kolenní ortézu pro lyžování. Pohodlné provedení udržuje váš kloub v teple v zimních podmínkách, zatímco kovové výztuhy zvyšují stabilitu a podporu - což vám umožní co nejlépe si užít samotné lyžování.

Stejně jako nabízí úlevu při lyžování, může také pomoci obnovit stabilitu po vážném zranění kolene, nebo po operaci. Od prasknutí předního zkříženého vazu (ACL) až po podvrtnutí středních vazů kolene je kolenní ortéza navržena tak, aby poskytovala pohodlí, úlevu a stabilitu v každé fázi zotavení.

Naše nejodolnější podpora kolen, kolenní ortéza s kovovými výztuhami je ideální pro zlepšení stability kolene po mediálním (vnitřním), nebo postranním (vnějším) zranění kolenního vazu a tam, kde je v koleně mírná artritida. Kolenní ortéza může být také použita v řadě dalších sportů, jako je fotbal, ragby a lyžování.

Rozlučte se s bolestí kolene a obnovte sílu a stabilitu pomocí OPROtec kolenní ortézy s kovovými výztuhami.

Dodatečné informace

Nenasazujte na otevřené rány. Vždy vyhledejte odbornou radu o příčině bolesti, poranění, nebo podráždění.

Parametry
Barva Černá