Šampione, nezapomeň že při objednávce nad 2000 Kč máš DOPRAVU ZDARMA!

Bandáž zápěstí OPROtec - Velikost: S-M

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Běžná cena 299 Kč. Ušetříte 7% (20 Kč) 279 Kč
Méně než 5 ks - Zbývá méně než 5 ks. Za 2 dny u Vás.
ks
OPRO

Kód produktu: 2519-1 Doprava a platba

Omezuje Vás bolest zápěstí od špičkového výkonu? Potřebujete bandáž zápěstí pro cvičení v tělocvičně či pro jiné sportovní aktivity? Nebo snad potřebujete bandáž zápěstí při vzpírání, která vám pomůže udržovat dobrý výkon v každém opakování? Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv, naše bandáž vám určitě pomůže.

Informace o výrobku

K čemu bandáž slouží?

OPROtec bandáž zápěstí je ideální pro úlevu, ochranu a větší stabilitu. Plně nastavitelný pásek obepíná zápěstí a nabízí tepelnou kompresi přesně tam, kde ji potřebujete. Bandáž je pohodlná a velmi lehká, podporuje plný rozsah pohybu. Brzy zapomenete, že ji vůbec nosíte.

Komu je bandáž určena?

Bandáž je vhodná pro cvičení v tělocvičně a pro další sporty. Ať už se účastníte týdenních lekcí jógy, nebo hrajete fotbal několikrát týdně, určitě můžete těžit z účinků tepelné komprese. Velikost je nastavitelná, lze ji přizpůsobit vašim konkrétním potřebám a je ideální jak pro aktivní ochranu, tak pro regeneraci po tréninku.

Také zajišťuje vynikající podporu zápěstí při vzpírání, vše od dřepů až po mrtvé tahy. Stačí připoutat pásek a okamžitě si všimnete přidané stability, kterou nabízí.

Bandáž zápěst poskytuje podporu nestabilním zápěstím a pomáhá zmírňovat příznaky artritických zápěstí. Bandáž může být také použita ke snížení napětí způsobeného opakovanými nebo nadměrnými pohyby, zejména při sportovních nebo pracovních činnostech.

Užívejte si podporu, úlevu a ochranu zápěstí pomocí bandáže OPROtec.

Parametry
Barva Černá